Úvod Články Bright Biomethane získává nizozemskou firmu na úpravu bioplynu Greenmac

Bright Biomethane získává nizozemskou firmu na úpravu bioplynu Greenmac

02.07.2021

Společnost Bright Biomethane získala od společnosti The Rootselaar Group společnost Greenmac, nizozemského specialistu na upgrading bioplynu.

Greenmac s více než 30 lety zkušeností v oblasti membránové technologie a technologie aminové vypírky se specializuje na návrhy a dodávky systémů na upgrading bioplynu na klíč. Greenmac má navíc silnou organizaci servisu a údržby se základnami po celé Evropě.

Spojení sil umožňuje společnosti Bright rozšířit své vlastní technické schopnosti v oblasti technologie úpravy bioplynu a přidává velkou novou síť v několika regionech, zejména v regionu DACH, zahrnujícím Německo, Rakousko a Švýcarsko.

Akvizice poskytuje společnosti Bright jedinečnou příležitost přidat do své řady produktů technologii adsorpce na bázi aminu a rozšířit své portfolio na více než 150 referencí projektů po celém světě. To je v souladu s posláním společnosti zlepšit zavádění a úpravu bioplynu z organických reziduí a skládkového plynu při současném zajištění nejvyšší dlouhodobé hodnoty, nejnižší uhlíkové stopy, větší nezávislosti na geopolitice a více lokálních pracovních příležitostí v oblastech po celém světě .

 

Zdroj: BioEnergy Insight, 1.července 2021

Novinky v oboru
V New Yorku slaví úspěch
20.06.2023

V zařízení na využití odpadních vod (WRRF) v Newtown Creek v Greenpointu v Brooklynu, které spadá pod newyorský odbor

Floridské město Pasco spolupracuje se...
17.06.2023

Společnost Burnham RNG (Burnham) oznámila vydání zelených dluhopisů na podporu výstavby inovativního zařízení na čištění

Biometan vyrobený z odpadních vod se poprvé...
16.06.2023

V Novém Jižním Walesu byl v rámci prvního australského projektu svého druhu do plynové sítě vtlačen biometan.

starší články
Kontakty
NovaEnergo s.r.o.

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

+420 777208020
stambasky@novaenergo.cz

  

zobrazit na mapě