Úvod Prodej elektřiny

Výkup elektřiny

Společnost NovaEnergo zajišťuje svým zákazníkům možnost prodeje elektřiny z bioplynových stanic prostřednictvím švýcarské společnosti ALPIQ. Naši zákazníci jsou vždy informováni o nejaktuálnější nabídce výkupní ceny, kterou mohou prakticky okamžitě potvrdit, a zajistit si tak nejlepší výkupní cenu elektřiny na následující období.

O společnosti Alpiq

Společnost Alpiq je předním švýcarským dodavatelem elektřiny a energetických služeb se zaměřením na Evropu. Společnost působí v oblasti výroby elektřiny, jakož i v oblasti obchodování s energiemi a jejich prodeje. Alpiq nabízí svým zákazníkům rozsáhlé a efektivní energetické služby pro budovy a zařízení, dopravní technologie, jakož i služby v oblasti energetiky a průmyslového inženýrství. Alpiq úzce spolupracuje nejen s odběrateli, ale také s tradičními i novými výrobci elektrické energie a nabízí synergie z propojení mezi výrobou a uživatelem elektřiny. Mezi tyto výrobce patří provozovatelé bioplynových stanic, větrných parků, fotovoltaických zařízení, malých vodních elektráren, kogeneračních jednotek apod. Tato spolupráce spočívá v podpoře prodeje této energie.Alpiq se významně angažuje v oblasti obnovitelných zdrojů. Tuto odpovědnost představuje štítek kvality “Zelená elektřina od společnosti Alpiq”, který garantuje, že Alpiq a jeho zákazníci přispívají k ekologickým dodávkám elektrické energie z vodních, větrných a solárních zdrojů. Všechny tyto aspekty jsou tímto štítkem kvality komunikovány apelujícím a moderním způsobem.

V roce 2014 společnost Alpiq dosáhla tržeb ve výši 8,1 miliardy CHF s přibližně 8 000 zaměstnanci. Skupina Alpiq má sídlo v Lausanne a je kótována na švýcarské burze SIX.

Více informací o společnosti Alpiq naleznete na www.alpiq.cz nebo www.alpiq.com

Novinky v oboru
Skotsko: Bioplyn z odpadů z výroby whisky...
11.12.2017

Britský dodavatel bioplynových stanic (BPS) Clearfleau začal stavět nové bioplynové stanice pro destilérii ve Skotsku.

All-Gas vstupuje do nové fáze projektu...
05.12.2017

Projekt All-Gas, spolufinancovaný Evropskou komisí v rámci Sedmého rámcového programu, si klade za cíl demonstrovat velkokapacitní

Ústřice a technologie anaerobní digesce...
01.12.2017

Anaerobní digesce hraje klíčovou roli v přelomovém environmentálním projektu, který umožnil návrat ústřic jedlých do ústí

starší články
Kontakty
NovaEnergo s.r.o.

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

+420 257 325 117
+420 777 208 020
info@novaenergo.cz

zobrazit na mapě