Úvod Prodej elektřiny

Výkup elektřiny

Společnost NovaEnergo zajišťuje svým zákazníkům možnost prodeje elektřiny z bioplynových stanic prostřednictvím švýcarské společnosti ALPIQ. Naši zákazníci jsou vždy informováni o nejaktuálnější nabídce výkupní ceny, kterou mohou prakticky okamžitě potvrdit, a zajistit si tak nejlepší výkupní cenu elektřiny na následující období.

O společnosti Alpiq

Společnost Alpiq je předním švýcarským dodavatelem elektřiny a energetických služeb se zaměřením na Evropu. Společnost působí v oblasti výroby elektřiny, jakož i v oblasti obchodování s energiemi a jejich prodeje. Alpiq nabízí svým zákazníkům rozsáhlé a efektivní energetické služby pro budovy a zařízení, dopravní technologie, jakož i služby v oblasti energetiky a průmyslového inženýrství. Alpiq úzce spolupracuje nejen s odběrateli, ale také s tradičními i novými výrobci elektrické energie a nabízí synergie z propojení mezi výrobou a uživatelem elektřiny. Mezi tyto výrobce patří provozovatelé bioplynových stanic, větrných parků, fotovoltaických zařízení, malých vodních elektráren, kogeneračních jednotek apod. Tato spolupráce spočívá v podpoře prodeje této energie.Alpiq se významně angažuje v oblasti obnovitelných zdrojů. Tuto odpovědnost představuje štítek kvality “Zelená elektřina od společnosti Alpiq”, který garantuje, že Alpiq a jeho zákazníci přispívají k ekologickým dodávkám elektrické energie z vodních, větrných a solárních zdrojů. Všechny tyto aspekty jsou tímto štítkem kvality komunikovány apelujícím a moderním způsobem.

V roce 2014 společnost Alpiq dosáhla tržeb ve výši 8,1 miliardy CHF s přibližně 8 000 zaměstnanci. Skupina Alpiq má sídlo v Lausanne a je kótována na švýcarské burze SIX.

Více informací o společnosti Alpiq naleznete na www.alpiq.cz nebo www.alpiq.com

Novinky v oboru
První stanice na biometan v Brazílii spuštěna
05.06.2017

Ve městě Foz do Iguaçu, které leží v brazilském spolkovém státu Paraná, byla spuštěna první v zemi produkující biometan, který bude

Anaerobní digesce je podle nové studie při...
01.06.2017

Nová studie demonstrovala proveditelnost využití anaerobní digesce v prostředí s nízkou teplotou (20  °C) pro konverzi

Anaerobní digesce klíčem k redukci emisí...
31.05.2017

Kanadská komisařka pro životní prostředí Dianne Saxe požaduje zvýšení investic do výroby bioplynu z potravinového odpadu a

starší články
Kontakty
NovaEnergo s.r.o.

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha 5

+420 257 325 117
+420 777 208 020
info@novaenergo.cz

zobrazit na mapě